V48B48H300BL
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48B48H300BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 300W
Fitxak: V48B48H300BL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 220 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V48B48H300BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48B48H300BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 220 pcs Datuen fitxa V48B48H300BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 6.25A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48B48H300BS
V48B48H300BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 300W
Stockean: 5724 pcs
Deskarga: V48B48H300BS.pdf
RFQ
V48B48H300BL3
V48B48H300BL3
fabrikatzaileak: Vicor