V48B3V3H150B
VicorVicor
V48B3V3H150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48B3V3H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Fitxak: V48B3V3H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V48B3V3H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48B3V3H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6818 pcs Datuen fitxa V48B3V3H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 45.45A
Oinarriaren zati kopurua V48B3V3H150 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48B3V3E150BN3
V48B3V3E150BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Stockean: 5740 pcs
Deskarga: V48B3V3E150BN3.pdf
RFQ
V48B3V3H150BG
V48B3V3H150BG
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6083 pcs
Deskarga: V48B3V3H150BG.pdf
RFQ
V48B3V3E150BN
V48B3V3E150BN
Deskarga: V48B3V3E150BN.pdf
V48B3V3H150B3
V48B3V3H150B3
Deskarga: V48B3V3H150B3.pdf
V48B3V3E150BS
V48B3V3E150BS
Deskarga: V48B3V3E150BS.pdf
V48B3V3H150BF
V48B3V3H150BF
Deskarga: V48B3V3H150BF.pdf
V48B3V3E150BN2
V48B3V3E150BN2
Deskarga: V48B3V3E150BN2.pdf
V48B3V3H150BF2
V48B3V3H150BF2
Deskarga: V48B3V3H150BF2.pdf
V48B3V3E150BS3
V48B3V3E150BS3
Deskarga: V48B3V3E150BS3.pdf
V48B3V3H150B2
V48B3V3H150B2
Stockean: 263 pcs
Deskarga: V48B3V3H150B2.pdf
V48B3V3E150BS2
V48B3V3E150BS2
Deskarga: V48B3V3E150BS2.pdf
V48B3V3H150BF3
V48B3V3H150BF3