V48B36C250BF
VicorVicor
V48B36C250BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48B36C250BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 250W
Fitxak: V48B36C250BF.pdf
  • Mezua
V48B36C250BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48B36C250BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5960 pcs Datuen fitxa V48B36C250BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 6.94A
Oinarriaren zati kopurua V48B36C250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48B2T100BS
V48B2T100BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 2V 100W
Stockean: 3449 pcs
Deskarga: V48B2T100BS.pdf
RFQ
V48B36C250BG
V48B36C250BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 250W
Stockean: 579 pcs
Deskarga: V48B36C250BG.pdf
RFQ
V48B36C250BF2
V48B36C250BF2
Stockean: 6799 pcs
Deskarga: V48B36C250BF2.pdf
V48B36C250BG2
V48B36C250BG2
Deskarga: V48B36C250BG2.pdf
V48B2T100BS2
V48B2T100BS2
Deskarga: V48B2T100BS2.pdf
V48B36C250B
V48B36C250B