V48B28T250B
VicorVicor
V48B28T250B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48B28T250B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 250W
Fitxak: V48B28T250B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 400 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 400 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V48B28T250Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48B28T250B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 400 pcs Datuen fitxa V48B28T250B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 8.93A
Oinarriaren zati kopurua V48B28T250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48B28M250BN3
V48B28M250BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 250W
Stockean: 5609 pcs
Deskarga: V48B28M250BN3.pdf
RFQ
V48B28M250BS2
V48B28M250BS2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 2917 pcs
Deskarga: V48B28M250BS2.pdf
RFQ
V48B28T250BF3
V48B28T250BF3
Stockean: 450 pcs
Deskarga: V48B28T250BF3.pdf
V48B28T250B2
V48B28T250B2
Deskarga: V48B28T250B2.pdf
V48B28M250BN
V48B28M250BN
Deskarga: V48B28M250BN.pdf
V48B28T250B3
V48B28T250B3
Deskarga: V48B28T250B3.pdf
V48B28M250BS
V48B28M250BS
Deskarga: V48B28M250BS.pdf
V48B28T250BF
V48B28T250BF
Deskarga: V48B28T250BF.pdf
V48B28M250BN2
V48B28M250BN2
Stockean: 197 pcs
Deskarga: V48B28M250BN2.pdf
V48B28T250BF2
V48B28T250BF2
Deskarga: V48B28T250BF2.pdf
V48B28T250BG
V48B28T250BG