V48B24C250BL
VicorVicor
V48B24C250BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48B24C250BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 250W
Fitxak: V48B24C250BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 478 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 478 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
V48B24C250BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48B24C250BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 478 pcs Datuen fitxa V48B24C250BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 250W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 1102-1414
V48B24C250BL-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 10.42A
Oinarriaren zati kopurua V48B24C250 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48B24C250BG2
V48B24C250BG2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 250W
Stockean: 453 pcs
Deskarga: V48B24C250BG2.pdf
RFQ
V48B24C250BF3
V48B24C250BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 510 pcs
Deskarga: V48B24C250BF3.pdf
RFQ
V48B24C250BL3
V48B24C250BL3
Stockean: 455 pcs
Deskarga: V48B24C250BL3.pdf
V48B24C250BL2
V48B24C250BL2