V48A8M400BF2
VicorVicor
V48A8M400BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48A8M400BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 400W
Fitxak: V48A8M400BF2.pdf
  • Mezua
V48A8M400BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48A8M400BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 400W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6254 pcs Datuen fitxa V48A8M400BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 400W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 50A
Oinarriaren zati kopurua V48A8M400 eskaerak ITE (Commercial)
Produktu erlazionatuak
V48A8M400B2
V48A8M400B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 400W
Stockean: 6854 pcs
Deskarga: V48A8M400B2.pdf
RFQ
V48A8M400B
V48A8M400B
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4311 pcs
Deskarga: V48A8M400B.pdf
RFQ
V48A8M400BF
V48A8M400BF