V48A5M400BF2
VicorVicor
V48A5M400BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48A5M400BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 400W
Fitxak: V48A5M400BF2.pdf
  • Mezua
V48A5M400BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48A5M400BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 400W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6723 pcs Datuen fitxa V48A5M400BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 400W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 80A