V48A3V3C264BF2
VicorVicor
V48A3V3C264BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V48A3V3C264BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Fitxak: V48A3V3C264BF2.pdf
  • Mezua
V48A3V3C264BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V48A3V3C264BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 264W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6752 pcs Datuen fitxa V48A3V3C264BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 264W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 80.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 80A
Oinarriaren zati kopurua V48A3V3C264 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V48A36T500BS3
V48A36T500BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 500W
Stockean: 4572 pcs
Deskarga: V48A36T500BS3.pdf
RFQ
V48A3V3C264B2
V48A3V3C264B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Stockean: 4463 pcs
Deskarga: V48A3V3C264B2.pdf
RFQ
V48A3V3C264BF
V48A3V3C264BF