V375C8H100BN2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C8H100BN2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W
Fitxak: V375C8H100BN2.pdf
  • Mezua
V375C8H100BN2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C8H100BN2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5385 pcs Datuen fitxa V375C8H100BN2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 82.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Oinarriaren zati kopurua V375C8H100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C8H100BN3
V375C8H100BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 100W
Stockean: 4053 pcs
Deskarga: V375C8H100BN3.pdf
RFQ
V375C8H100BL
V375C8H100BL
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 433 pcs
Deskarga: V375C8H100BL.pdf
RFQ
V375C8H100BN
V375C8H100BN