V375C5E50BN2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C5E50BN2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 50W
Fitxak: V375C5E50BN2.pdf
  • Mezua
V375C5E50BN2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C5E50BN2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4088 pcs Datuen fitxa V375C5E50BN2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 80.9% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Oinarriaren zati kopurua V375C5E50