V375C48H150BN2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C48H150BN2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V375C48H150BN2.pdf
  • Mezua
V375C48H150BN2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C48H150BN2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4660 pcs Datuen fitxa V375C48H150BN2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V375C48H150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C48H150BL
V375C48H150BL
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 353 pcs
Deskarga: V375C48H150BL.pdf
RFQ
V375C48H150BS
V375C48H150BS
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5033 pcs
Deskarga: V375C48H150BS.pdf
RFQ
V375C48H150BN
V375C48H150BN