V375C48E75B2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C48E75B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 75W
Fitxak: V375C48E75B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375C48E75B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C48E75B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4319 pcs Datuen fitxa V375C48E75B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.1% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.56A Oinarriaren zati kopurua V375C48E75