V375C48C150B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C48C150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V375C48C150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 645 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375C48C150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C48C150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 645 pcs Datuen fitxa V375C48C150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V375C48C150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C3V3T75BN2
V375C3V3T75BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 583 pcs
Deskarga: V375C3V3T75BN2.pdf
RFQ
V375C48C150BF3
V375C48C150BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 551 pcs
Deskarga: V375C48C150BF3.pdf
RFQ
V375C3V3T75BS2
V375C3V3T75BS2
Stockean: 4902 pcs
Deskarga: V375C3V3T75BS2.pdf
V375C48C150BG
V375C48C150BG
Stockean: 652 pcs
Deskarga: V375C48C150BG.pdf
V375C3V3T75BN3
V375C3V3T75BN3
Stockean: 6638 pcs
Deskarga: V375C3V3T75BN3.pdf
V375C48C150B3
V375C48C150B3