V375C3V3E75BL
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C3V3E75BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W
Fitxak: V375C3V3E75BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 823 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 823 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375C3V3E75BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C3V3E75BL fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 823 pcs Datuen fitxa V375C3V3E75BL.pdf
Tentsioa - Lan egitea 75W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 3.3V
Tentsioa - Input (Max) 425V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 250V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio Quarter Brick
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V375C3V3E75BL
Lineako araudia 79% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 22.7A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 250V - 425V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C3V3E75BS
V375C3V3E75BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 5744 pcs
Deskarga: V375C3V3E75BS.pdf
RFQ
V375C3V3E75BL3
V375C3V3E75BL3
fabrikatzaileak: Vicor