V375C3V3E50B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C3V3E50B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Fitxak: V375C3V3E50B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375C3V3E50Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C3V3E50B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6087 pcs Datuen fitxa V375C3V3E50B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 77% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 15.15A Oinarriaren zati kopurua V375C3V3E50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C3V3E50BF
V375C3V3E50BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Stockean: 5227 pcs
Deskarga: V375C3V3E50BF.pdf
RFQ
V375C3V3C75BS2
V375C3V3C75BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 4025 pcs
Deskarga: V375C3V3C75BS2.pdf
RFQ
V375C3V3C75BS3
V375C3V3C75BS3
Deskarga: V375C3V3C75BS3.pdf
V375C3V3E50BF3
V375C3V3E50BF3
Deskarga: V375C3V3E50BF3.pdf
V375C3V3E50B3
V375C3V3E50B3
Deskarga: V375C3V3E50B3.pdf
V375C3V3E50BF2
V375C3V3E50BF2