V375C28H75BF2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C28H75BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 75W
Fitxak: V375C28H75BF2.pdf
  • Mezua
V375C28H75BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C28H75BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2870 pcs Datuen fitxa V375C28H75BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.68A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.68A Oinarriaren zati kopurua V375C28H75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C28H75BG
V375C28H75BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 28V 75W
Stockean: 426 pcs
Deskarga: V375C28H75BG.pdf
RFQ
V375C28H75B
V375C28H75B
fabrikatzaileak: Vicor