V375C24C75BF3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C24C75BF3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 75W
Fitxak: V375C24C75BF3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 648 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 648 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375C24C75BF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C24C75BF3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 648 pcs Datuen fitxa V375C24C75BF3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.3% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V375C24C75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C24C75BF
V375C24C75BF
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 75W
Stockean: 6063 pcs
Deskarga: V375C24C75BF.pdf
RFQ
V375C24C75B2
V375C24C75B2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 2779 pcs
Deskarga: V375C24C75B2.pdf
RFQ
V375C24C75BL
V375C24C75BL
Stockean: 682 pcs
Deskarga: V375C24C75BL.pdf
V375C24C75B
V375C24C75B