V375C15H150B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C15H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: V375C15H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 391 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 391 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375C15H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C15H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 391 pcs Datuen fitxa V375C15H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Oinarriaren zati kopurua V375C15H150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C15H150BG
V375C15H150BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 150W
Stockean: 369 pcs
Deskarga: V375C15H150BG.pdf
RFQ
V375C15E75BN2
V375C15E75BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 75W
Stockean: 4765 pcs
Deskarga: V375C15E75BN2.pdf
RFQ
V375C15E75BS2
V375C15E75BS2
Stockean: 5927 pcs
Deskarga: V375C15E75BS2.pdf
V375C15H150BF
V375C15H150BF
Deskarga: V375C15H150BF.pdf
V375C15H150B2
V375C15H150B2
Deskarga: V375C15H150B2.pdf
V375C15E75BS3
V375C15E75BS3
Deskarga: V375C15E75BS3.pdf
V375C15E75BN
V375C15E75BN
Deskarga: V375C15E75BN.pdf
V375C15H150BF3
V375C15H150BF3
Deskarga: V375C15H150BF3.pdf
V375C15H150B3
V375C15H150B3
Stockean: 328 pcs
Deskarga: V375C15H150B3.pdf
V375C15E75BS
V375C15E75BS
Deskarga: V375C15E75BS.pdf
V375C15E75BN3
V375C15E75BN3
Deskarga: V375C15E75BN3.pdf
V375C15H150BF2
V375C15H150BF2