V375C12E75BL2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C12E75BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W
Fitxak: V375C12E75BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 658 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 658 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375C12E75BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C12E75BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 658 pcs Datuen fitxa V375C12E75BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 84.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 6.25A Oinarriaren zati kopurua V375C12E75