V375C12E150B2
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375C12E150B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W
Fitxak: V375C12E150B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375C12E150B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375C12E150B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3128 pcs Datuen fitxa V375C12E150B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 86.6% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 12.5A Oinarriaren zati kopurua V375C12E150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375C12E150B
V375C12E150B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 150W