V375B8H200B
VicorVicor
V375B8H200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B8H200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W
Fitxak: V375B8H200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375B8H200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B8H200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4630 pcs Datuen fitxa V375B8H200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 84.2%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 25A
Oinarriaren zati kopurua V375B8H200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B8E200BS3
V375B8E200BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 8V 200W
Stockean: 5404 pcs
Deskarga: V375B8E200BS3.pdf
RFQ
V375B8H200BF3
V375B8H200BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5494 pcs
Deskarga: V375B8H200BF3.pdf
RFQ
V375B8E200BS
V375B8E200BS
Deskarga: V375B8E200BS.pdf
V375B8E200BN
V375B8E200BN
Stockean: 531 pcs
Deskarga: V375B8E200BN.pdf
V375B8H200BG
V375B8H200BG
Stockean: 333 pcs
Deskarga: V375B8H200BG.pdf
V375B8E200BN3
V375B8E200BN3
Deskarga: V375B8E200BN3.pdf
V375B8H200B2
V375B8H200B2
Deskarga: V375B8H200B2.pdf
V375B8E200BN2
V375B8E200BN2
Deskarga: V375B8E200BN2.pdf
V375B8H200BF
V375B8H200BF
Stockean: 267 pcs
Deskarga: V375B8H200BF.pdf
V375B8E200BS2
V375B8E200BS2
Deskarga: V375B8E200BS2.pdf
V375B8H200BF2
V375B8H200BF2
Deskarga: V375B8H200BF2.pdf
V375B8H200B3
V375B8H200B3