V375B5E200B
VicorVicor
V375B5E200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B5E200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 200W
Fitxak: V375B5E200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 485 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 485 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375B5E200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B5E200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 485 pcs Datuen fitxa V375B5E200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 40A
Oinarriaren zati kopurua V375B5E200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B5E200B2
V375B5E200B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 200W
Stockean: 2817 pcs
Deskarga: V375B5E200B2.pdf
RFQ
V375B5E150BS
V375B5E150BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 150W
Stockean: 6895 pcs
Deskarga: V375B5E150BS.pdf
RFQ
V375B5E200B3
V375B5E200B3
Deskarga: V375B5E200B3.pdf
V375B5E200BG
V375B5E200BG
Stockean: 469 pcs
Deskarga: V375B5E200BG.pdf
V375B5E200BF
V375B5E200BF
Deskarga: V375B5E200BF.pdf
V375B5E200BF2
V375B5E200BF2
Deskarga: V375B5E200BF2.pdf
V375B5E200BF3
V375B5E200BF3