V375B48M200BF
VicorVicor
V375B48M200BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B48M200BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W
Fitxak: V375B48M200BF.pdf
  • Mezua
V375B48M200BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B48M200BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3775 pcs Datuen fitxa V375B48M200BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 4.17A
Oinarriaren zati kopurua V375B48M200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B48M200BG2
V375B48M200BG2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 200W
Stockean: 215 pcs
Deskarga: V375B48M200BG2.pdf
RFQ
V375B48M200BF3
V375B48M200BF3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6922 pcs
Deskarga: V375B48M200BF3.pdf
RFQ
V375B48M200BG3
V375B48M200BG3
Stockean: 3445 pcs
Deskarga: V375B48M200BG3.pdf
V375B48M200BG
V375B48M200BG
Deskarga: V375B48M200BG.pdf
V375B48M200BF2
V375B48M200BF2