V375B3V3M150BF
Vicor CorporationVicor Corporation
V375B3V3M150BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B3V3M150BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W
Fitxak: V375B3V3M150BF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 219 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 219 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375B3V3M150BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B3V3M150BF fabrikatzailea Vicor Corporation
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 219 pcs Datuen fitxa V375B3V3M150BF.pdf
Tentsioa - Lan egitea 150W Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 3.3V
Tentsioa - Input (Max) 425V Tentsioa - Irtenbidea (tipikoa) 250V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna ITE (Commercial) polarizazio 9-DIP Module
Irteerako konfigurazioa 1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Fabrikatzailearen zatia zenbakia V375B3V3M150BF
Lineako araudia 79% Ezaugarriak OVP, UVLO
Eginbideen pinuak 45.45A Zabaldutako deskribapena Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 250V - 425V Input
deskribapena CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W Oraingoan - Breakover 3kV (3000V)