V375B3V3E100B2
VicorVicor
V375B3V3E100B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B3V3E100B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Fitxak: V375B3V3E100B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375B3V3E100B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B3V3E100B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3132 pcs Datuen fitxa V375B3V3E100B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 79.2%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 30.3A
Oinarriaren zati kopurua V375B3V3E100 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B3V3E100B
V375B3V3E100B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 100W