V375B36T200B
VicorVicor
V375B36T200B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B36T200B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 200W
Fitxak: V375B36T200B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375B36T200Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B36T200B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4558 pcs Datuen fitxa V375B36T200B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 5.55A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 5.55A
Oinarriaren zati kopurua V375B36T200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B36M300BS3
V375B36M300BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 300W
Stockean: 6109 pcs
Deskarga: V375B36M300BS3.pdf
RFQ
V375B36M300BS2
V375B36M300BS2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5408 pcs
Deskarga: V375B36M300BS2.pdf
RFQ
V375B36T200B3
V375B36T200B3
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 200W
Deskarga: V375B36T200B3.pdf
V375B36T200BG
V375B36T200BG
Stockean: 587 pcs
Deskarga: V375B36T200BG.pdf
V375B36T200BF2
V375B36T200BF2
Deskarga: V375B36T200BF2.pdf
V375B36M300BN
V375B36M300BN
Deskarga: V375B36M300BN.pdf
V375B36M300BS
V375B36M300BS
Deskarga: V375B36M300BS.pdf
V375B36T200B2
V375B36T200B2
Deskarga: V375B36T200B2.pdf
V375B36M300BN3
V375B36M300BN3
Deskarga: V375B36M300BN3.pdf
V375B36T200BF3
V375B36T200BF3
Deskarga: V375B36T200BF3.pdf
V375B36M300BN2
V375B36M300BN2
Deskarga: V375B36M300BN2.pdf
V375B36T200BF
V375B36T200BF