V375B36M300B
VicorVicor
V375B36M300B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B36M300B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 300W
Fitxak: V375B36M300B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 175 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 175 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375B36M300Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B36M300B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 175 pcs Datuen fitxa V375B36M300B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 8.33A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 8.33A
Oinarriaren zati kopurua V375B36M300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B36M200BS2
V375B36M200BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 200W
Stockean: 3614 pcs
Deskarga: V375B36M200BS2.pdf
RFQ
V375B36M200BS
V375B36M200BS
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 3811 pcs
Deskarga: V375B36M200BS.pdf
RFQ
V375B36M300BF3
V375B36M300BF3
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 300W
Deskarga: V375B36M300BF3.pdf
V375B36M300B3
V375B36M300B3
Deskarga: V375B36M300B3.pdf
V375B36M300BF
V375B36M300BF
Deskarga: V375B36M300BF.pdf
V375B36M300BF2
V375B36M300BF2