V375B36C300B
VicorVicor
V375B36C300B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B36C300B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 300W
Fitxak: V375B36C300B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375B36C300Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B36C300B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5135 pcs Datuen fitxa V375B36C300B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.9%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 8.33A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 8.33A
Oinarriaren zati kopurua V375B36C300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B36C200BN2
V375B36C200BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 200W
Stockean: 4953 pcs
Deskarga: V375B36C200BN2.pdf
RFQ
V375B36C300BF2
V375B36C300BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 300W
Stockean: 5592 pcs
Deskarga: V375B36C300BF2.pdf
RFQ
V375B36C200BN3
V375B36C200BN3
Deskarga: V375B36C200BN3.pdf
V375B36C200BS
V375B36C200BS
Deskarga: V375B36C200BS.pdf
V375B36C300B2
V375B36C300B2
Deskarga: V375B36C300B2.pdf
V375B36C200BS3
V375B36C200BS3
Deskarga: V375B36C200BS3.pdf
V375B36C300B3
V375B36C300B3
Stockean: 428 pcs
Deskarga: V375B36C300B3.pdf
V375B36C200BS2
V375B36C200BS2
Deskarga: V375B36C200BS2.pdf
V375B36C300BG
V375B36C300BG
Stockean: 428 pcs
Deskarga: V375B36C300BG.pdf
V375B36C200BN
V375B36C200BN
Deskarga: V375B36C200BN.pdf
V375B36C300BF
V375B36C300BF
Deskarga: V375B36C300BF.pdf
V375B36C300BF3
V375B36C300BF3