V375B36C200BL
VicorVicor
V375B36C200BL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B36C200BL
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 36V 200W
Fitxak: V375B36C200BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 628 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375B36C200BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B36C200BL fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 36V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 628 pcs Datuen fitxa V375B36C200BL.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 36V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 5.55A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 5.55A
Oinarriaren zati kopurua V375B36C200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B36C200BN
V375B36C200BN
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 36V 200W
Stockean: 6787 pcs
Deskarga: V375B36C200BN.pdf
RFQ
V375B36C200BF2
V375B36C200BF2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 5057 pcs
Deskarga: V375B36C200BF2.pdf
RFQ
V375B36C200BL3
V375B36C200BL3
Deskarga: V375B36C200BL3.pdf
V375B36C200BL2
V375B36C200BL2