V375B28C300BF
VicorVicor
V375B28C300BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B28C300BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 300W
Fitxak: V375B28C300BF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 428 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 428 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375B28C300BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B28C300BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 428 pcs Datuen fitxa V375B28C300BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 10.71A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 10.71A