V375B24T300B2
VicorVicor
V375B24T300B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B24T300B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 300W
Fitxak: V375B24T300B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375B24T300B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B24T300B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4699 pcs Datuen fitxa V375B24T300B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A
Oinarriaren zati kopurua V375B24T300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B24T200BN2
V375B24T200BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 200W
Stockean: 3472 pcs
Deskarga: V375B24T200BN2.pdf
RFQ
V375B24T300BG2
V375B24T300BG2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 300W
Stockean: 358 pcs
Deskarga: V375B24T300BG2.pdf
RFQ
V375B24T300B
V375B24T300B