V375B24T200BF
VicorVicor
V375B24T200BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B24T200BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 200W
Fitxak: V375B24T200BF.pdf
  • Mezua
V375B24T200BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B24T200BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3430 pcs Datuen fitxa V375B24T200BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 8.33A
Oinarriaren zati kopurua V375B24T200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B24T200BF2
V375B24T200BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 200W
Stockean: 4846 pcs
Deskarga: V375B24T200BF2.pdf
RFQ
V375B24M300BS3
V375B24M300BS3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 300W
Stockean: 6187 pcs
Deskarga: V375B24M300BS3.pdf
RFQ
V375B24T200BG3
V375B24T200BG3
Deskarga: V375B24T200BG3.pdf
V375B24T200BF3
V375B24T200BF3
Deskarga: V375B24T200BF3.pdf
V375B24T200B
V375B24T200B