V375B24H300BF2
VicorVicor
V375B24H300BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B24H300BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 300W
Fitxak: V375B24H300BF2.pdf
  • Mezua
V375B24H300BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B24H300BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5046 pcs Datuen fitxa V375B24H300BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A
Oinarriaren zati kopurua V375B24H300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B24H300BF3
V375B24H300BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 24V 300W
Stockean: 3479 pcs
Deskarga: V375B24H300BF3.pdf
RFQ
V375B24H300BF
V375B24H300BF
fabrikatzaileak: Vicor