V375B15M200BF2
VicorVicor
V375B15M200BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B15M200BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 200W
Fitxak: V375B15M200BF2.pdf
  • Mezua
V375B15M200BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B15M200BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6679 pcs Datuen fitxa V375B15M200BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 87.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 13.33A
Oinarriaren zati kopurua V375B15M200 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B15M200B
V375B15M200B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 200W
Stockean: 6097 pcs
Deskarga: V375B15M200B.pdf
RFQ
V375B15M200BF
V375B15M200BF
fabrikatzaileak: Vicor