V375B15H300B
VicorVicor
V375B15H300B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B15H300B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 300W
Fitxak: V375B15H300B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 218 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 218 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
V375B15H300Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B15H300B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 218 pcs Datuen fitxa V375B15H300B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak Q11726313 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 87.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 20A 250V - 425V Input
Uneko - Irteera (Max) 20A Oinarriaren zati kopurua V375B15H300
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B15H300BG
V375B15H300BG
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 300W