V375B12M300B3
VicorVicor
V375B12M300B3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B12M300B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 300W
Fitxak: V375B12M300B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375B12M300B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B12M300B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4974 pcs Datuen fitxa V375B12M300B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 25A
Oinarriaren zati kopurua V375B12M300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375B12M300B2
V375B12M300B2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 300W
Stockean: 5219 pcs
Deskarga: V375B12M300B2.pdf
RFQ
V375B12M300BG2
V375B12M300BG2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4511 pcs
Deskarga: V375B12M300BG2.pdf
RFQ
V375B12M300B
V375B12M300B