V375B12H300BF2
VicorVicor
V375B12H300BF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B12H300BF2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 300W
Fitxak: V375B12H300BF2.pdf
  • Mezua
V375B12H300BF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B12H300BF2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6482 pcs Datuen fitxa V375B12H300BF2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86.6%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 25A