V375B12C200BF
VicorVicor
V375B12C200BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375B12C200BF
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 200W
Fitxak: V375B12C200BF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 588 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 588 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375B12C200BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375B12C200BF fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 200W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 588 pcs Datuen fitxa V375B12C200BF.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Series MINI Energia (Watts) 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 85.4%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 16.67A