V375A8C400BL2
VicorVicor
V375A8C400BL2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A8C400BL2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 8V 400W
Fitxak: V375A8C400BL2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375A8C400BL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A8C400BL2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 8V 400W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6709 pcs Datuen fitxa V375A8C400BL2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 8V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 400W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 82.8%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 50A