V375A5M400B2
VicorVicor
V375A5M400B2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A5M400B2
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 400W
Fitxak: V375A5M400B2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375A5M400B2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A5M400B2 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 400W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5810 pcs Datuen fitxa V375A5M400B2.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 400W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 80A
Oinarriaren zati kopurua V375A5M400 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375A5M400B
V375A5M400B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 400W