V375A5H300B
VicorVicor
V375A5H300B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A5H300B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 300W
Fitxak: V375A5H300B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V375A5H300Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A5H300B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6199 pcs Datuen fitxa V375A5H300B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 83.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 60A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 60A
Oinarriaren zati kopurua V375A5H300 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375A5E400BN3
V375A5E400BN3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 400W
Stockean: 5834 pcs
Deskarga: V375A5E400BN3.pdf
RFQ
V375A5H300BF2
V375A5H300BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 300W
Stockean: 225 pcs
Deskarga: V375A5H300BF2.pdf
RFQ
V375A5E400BN2
V375A5E400BN2
Stockean: 4698 pcs
Deskarga: V375A5E400BN2.pdf
V375A5H300BG
V375A5H300BG
Deskarga: V375A5H300BG.pdf
V375A5H300B2
V375A5H300B2
Deskarga: V375A5H300B2.pdf
V375A5H300BF
V375A5H300BF
Deskarga: V375A5H300BF.pdf
V375A5H300BF3
V375A5H300BF3
Deskarga: V375A5H300BF3.pdf
V375A5H300B3
V375A5H300B3