V375A48M600BN
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A48M600BN
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 600W
Fitxak: V375A48M600BN.pdf
  • Mezua
V375A48M600BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A48M600BN fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 600W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3149 pcs Datuen fitxa V375A48M600BN.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 600W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A
Oinarriaren zati kopurua V375A48M600 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375A48T400B
V375A48T400B
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 400W
Stockean: 2933 pcs
Deskarga: V375A48T400B.pdf
RFQ
V375A48M600BG3
V375A48M600BG3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 600W
Stockean: 3423 pcs
Deskarga: V375A48M600BG3.pdf
RFQ
V375A48M600BN2
V375A48M600BN2
Deskarga: V375A48M600BN2.pdf
V375A48M600BS
V375A48M600BS
Deskarga: V375A48M600BS.pdf
V375A48M600BN3
V375A48M600BN3