V375A32M600BN
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A32M600BN
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 32V 600W
Fitxak: V375A32M600BN.pdf
  • Mezua
V375A32M600BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A32M600BN fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 32V 600W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7050 pcs Datuen fitxa V375A32M600BN.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 32V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 600W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 88.1%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 32V 18.75A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 18.75A
Oinarriaren zati kopurua V375A32M600 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375A32M600BL3
V375A32M600BL3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 32V 600W
Stockean: 6025 pcs
Deskarga: V375A32M600BL3.pdf
RFQ
V375A32M600BN2
V375A32M600BN2
fabrikatzaileak: Vicor