V375A2C160BN
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A2C160BN
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2V 160W
Fitxak: V375A2C160BN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 353 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 353 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375A2C160BNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A2C160BN fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 2V 160W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 353 pcs Datuen fitxa V375A2C160BN.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 160W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 73.7%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 80A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 80A