V375A12C600B
VicorVicor
V375A12C600B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V375A12C600B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 600W
Fitxak: V375A12C600B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 317 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V375A12C600Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V375A12C600B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 600W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 317 pcs Datuen fitxa V375A12C600B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 250V Tentsioa - Input (Max) 425V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Series Maxi Energia (Watts) 600W
Packaging Bulk Pakete / kasua Full Brick
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak OVP, UVLO Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 50A 250V - 425V Input Uneko - Irteera (Max) 50A
Oinarriaren zati kopurua V375A12C600 eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V375A12C600BF3
V375A12C600BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 600W
Stockean: 239 pcs
Deskarga: V375A12C600BF3.pdf
RFQ
V375A12C600BG
V375A12C600BG
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 294 pcs
Deskarga: V375A12C600BG.pdf
RFQ
V375A12C600BF
V375A12C600BF
Stockean: 4792 pcs
Deskarga: V375A12C600BF.pdf
V375A12C600B2
V375A12C600B2
Stockean: 250 pcs
Deskarga: V375A12C600B2.pdf
V375A12C600B3
V375A12C600B3