V300C5E50B
VicorVicor
V300C5E50B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C5E50B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 50W
Fitxak: V300C5E50B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 612 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C5E50Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C5E50B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 612 pcs Datuen fitxa V300C5E50B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Oinarriaren zati kopurua V300C5E50
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C5E100BS2
V300C5E100BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 100W
Stockean: 3664 pcs
Deskarga: V300C5E100BS2.pdf
RFQ
V300C5E50B3
V300C5E50B3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 50W
Stockean: 584 pcs
Deskarga: V300C5E50B3.pdf
RFQ
V300C5E100BS3
V300C5E100BS3
Stockean: 553 pcs
Deskarga: V300C5E100BS3.pdf
V300C5E50BF3
V300C5E50BF3
Stockean: 6491 pcs
Deskarga: V300C5E50BF3.pdf
V300C5E100BN3
V300C5E100BN3
Deskarga: V300C5E100BN3.pdf
V300C5E100BN
V300C5E100BN
Stockean: 600 pcs
Deskarga: V300C5E100BN.pdf
V300C5E50BF
V300C5E50BF
Stockean: 619 pcs
Deskarga: V300C5E50BF.pdf
V300C5E100BN2
V300C5E100BN2
Stockean: 567 pcs
Deskarga: V300C5E100BN2.pdf
V300C5E50BF2
V300C5E50BF2
Deskarga: V300C5E50BF2.pdf
V300C5E50B2
V300C5E50B2
Deskarga: V300C5E50B2.pdf
V300C5E50BG
V300C5E50BG