V300C5E100B
VicorVicor
V300C5E100B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C5E100B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W
Fitxak: V300C5E100B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 615 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C5E100Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C5E100B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 615 pcs Datuen fitxa V300C5E100B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 81.5% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 20A Oinarriaren zati kopurua V300C5E100
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C5C50BS2
V300C5C50BS2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 50W
Stockean: 703 pcs
Deskarga: V300C5C50BS2.pdf
RFQ
V300C5E100BF3
V300C5E100BF3
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 100W
Stockean: 2822 pcs
Deskarga: V300C5E100BF3.pdf
RFQ
V300C5E100B2
V300C5E100B2
Stockean: 3616 pcs
Deskarga: V300C5E100B2.pdf
V300C5E100BG
V300C5E100BG
Stockean: 657 pcs
Deskarga: V300C5E100BG.pdf
V300C5E100BF
V300C5E100BF
Deskarga: V300C5E100BF.pdf
V300C5C50BS
V300C5C50BS
Stockean: 628 pcs
Deskarga: V300C5C50BS.pdf
V300C5C50BN
V300C5C50BN
Stockean: 637 pcs
Deskarga: V300C5C50BN.pdf
V300C5E100B3
V300C5E100B3
Stockean: 575 pcs
Deskarga: V300C5E100B3.pdf
V300C5C50BN3
V300C5C50BN3
Stockean: 548 pcs
Deskarga: V300C5C50BN3.pdf
V300C5E100BF2
V300C5E100BF2
Deskarga: V300C5E100BF2.pdf
V300C5C50BN2
V300C5C50BN2