V300C48H150B
VicorVicor
V300C48H150B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C48H150B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V300C48H150B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 326 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 326 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C48H150Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C48H150B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 326 pcs Datuen fitxa V300C48H150B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V300C48H150
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C48E75BN2
V300C48E75BN2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 75W
Stockean: 2861 pcs
Deskarga: V300C48E75BN2.pdf
RFQ
V300C48E75BN3
V300C48E75BN3
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4150 pcs
Deskarga: V300C48E75BN3.pdf
RFQ
V300C48H150BG
V300C48H150BG
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 394 pcs
Deskarga: V300C48H150BG.pdf
V300C48H150BF3
V300C48H150BF3
Stockean: 387 pcs
Deskarga: V300C48H150BF3.pdf
V300C48E75BS2
V300C48E75BS2
Deskarga: V300C48E75BS2.pdf
V300C48E75BS3
V300C48E75BS3
Deskarga: V300C48E75BS3.pdf
V300C48H150B3
V300C48H150B3
Stockean: 398 pcs
Deskarga: V300C48H150B3.pdf
V300C48E75BS
V300C48E75BS
Deskarga: V300C48E75BS.pdf
V300C48H150BF
V300C48H150BF
Deskarga: V300C48H150BF.pdf
V300C48E75BN
V300C48E75BN
Deskarga: V300C48E75BN.pdf
V300C48H150B2
V300C48H150B2
Stockean: 389 pcs
Deskarga: V300C48H150B2.pdf
V300C48H150BF2
V300C48H150BF2