V300C48E150B3
VicorVicor
V300C48E150B3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C48E150B3
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: V300C48E150B3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
V300C48E150B3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C48E150B3 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6935 pcs Datuen fitxa V300C48E150B3.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 48V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 150W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 88.2% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Oinarriaren zati kopurua V300C48E150
eskaerak ITE (Commercial)
Produktu erlazionatuak
V300C48E150BF2
V300C48E150BF2
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 150W
Stockean: 5658 pcs
Deskarga: V300C48E150BF2.pdf
RFQ
V300C48E150BG2
V300C48E150BG2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 6494 pcs
Deskarga: V300C48E150BG2.pdf
RFQ
V300C48E150B
V300C48E150B