V300C3V3T75B
VicorVicor
V300C3V3T75B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V300C3V3T75B
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Fitxak: V300C3V3T75B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 556 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
V300C3V3T75Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V300C3V3T75B fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 556 pcs Datuen fitxa V300C3V3T75B.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180V Tentsioa - Input (Max) 375V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Series MICRO Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua Quarter Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OVP, UVLO
Eraginkortasuna 79.8% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 180V - 375V Input
Uneko - Irteera (Max) 22.7A Oinarriaren zati kopurua V300C3V3T75
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V300C3V3T50BS
V300C3V3T50BS
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Stockean: 684 pcs
Deskarga: V300C3V3T50BS.pdf
RFQ
V300C3V3T50BS2
V300C3V3T50BS2
fabrikatzaileak: Vicor
Stockean: 4320 pcs
Deskarga: V300C3V3T50BS2.pdf
RFQ
V300C3V3T75BF2
V300C3V3T75BF2
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Stockean: 5393 pcs
Deskarga: V300C3V3T75BF2.pdf
V300C3V3T75B3
V300C3V3T75B3
Stockean: 736 pcs
Deskarga: V300C3V3T75B3.pdf
V300C3V3T75B2
V300C3V3T75B2
Stockean: 647 pcs
Deskarga: V300C3V3T75B2.pdf
V300C3V3T75BF
V300C3V3T75BF